Vyberte si z našich apartmánů

Apartmán číslo 1

Apartmán se nachází v 1 n.p. a je situovaný na jihovýchodní stranu. Je zde plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnou troubou, varnou konvicí, bravoskou a nádobím pro potřeby vlastního vaření. Dále se zde nachází rohová lavice s jídelním stolem, manželské dvojlůžko a palanda. Přímo v apartmánu je sociální zařízení.

Rezervovat

Apartmán číslo 2

Je nejmenší z našich apartmánů. Je vybaven trojpalandou. Dolní spaní na palandě je 140x200cm a horní spaní je 80x200cm. Dále je zde jídelní stůl a plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, bravoskou a nádobím pro potřeby vlastního vaření. Přímo v apartmánu je soc.zařízení. Apartmán se nachází v 1 n.p.

Rezervovat

Apartmán číslo 3

Jedná se o apartmán s mezonetovým spaním. Nahoře v mezonetu jsou 3 lůžka. V dolní části apartmánu je rozkládací pohovka se 2 lůžky. Dále je zde plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, bravoskou, jídelním stolem a nádobím pro potřeby vlastního vaření. Přímo v apartmánu je sociální zařízení.Tento apartmán má okna na východní a západní stranu a je v 2 n.p.

Rezervovat

Apartmán číslo 4

Jedná se o apartmán s mezonetovým spaním. Nahoře v mezonetu jsou 3 lůžka. V dolní části apartmánu je rozkládací pohovka se 2 lůžky. Dále je zde plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, bravoskou, jídelním stolem a nádobím pro potřeby vlastního vaření. Přímo v apartmánu je sociální zařízení.Tento apartmán má okna na západní stranu a je v 2 n.p.

Rezervovat

Apartmán číslo 5

Jedná se o apartmán v 2n.p. se 2 místnostmi. V první místnosti je plně vybavená kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou ,lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, bravoskou, jídelním stolem a nádobím pro potřeby vlastního vaření. V druhé místnosti je manželské dvojlůžko a rozkládací pohovka. Pokoj je orientován na jižní stranu a nachází se v 2 n.p. Přímo v apartmánu je sociální zařízení.

Rezervovat

Apartmán číslo 6

Tento apartmán je orientován na jihovýchodní stranu a je ve 2n.p. Má 2 místnosti je je největší z našich apartmánů. V první místnosti je plně vybavená kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, bravoskou, jídelním stolem a nádobím pro potřeby vlastního vaření. Ve druhé místnosti je 2x manželské dvojlůžka a rozkládací pohovka. Přímo v apartmánu je sociální zařízení.

Rezervovat